userplus (6.x-2.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: user
jv: panganggo

en: view
jv: tampilan

en: username
jv: jeneng panganggo

en: User
jv: Panganggo

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: The e-mail address %email is already taken.
jv: Alamat e-mail %email uwis ana sing nganggo.
