userplus (6.x-2.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: New user: %name %email.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರ: %name %email.

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.

en: New password
kn: ಹೊಸ ಗುಪ್ತಪದ

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ

en: The e-mail address %email is already taken.
kn: %email ಎಂಬ ವಿಳಾಸವು ಈಗಾಗಲೇ ಬಳಸಲ್ಪಡುತ್ತಿದೆ.
