userplus (6.x-2.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: view
ku: پیشاندان

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: The name %name is already taken.
ku: ئەم ناوە %name پێشتر داگیرکراوە.

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
