userplus (6.x-2.4) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: user
no: bruker

en: view
no: vis

en: username
no: brukernavn

en: password
no: passord

en: User
no: Bruker

en: New user: %name %email.
no: Ny bruker: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
no: E-postadressen %email ble nektet tilgang.

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: The name %name is already taken.
no: Navnet %name er allerede i bruk.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
no: Passord og ytterligere instruksjoner er blitt sendt til den nye brukeren %user.

en: Save permissions
no: Lagre tillatelser

en: The name %name has been denied access.
no: Navnet %name ble nektet tilgang.

en: The e-mail address %email is already taken.
no: E-postadressen %email er allerede brukt.
