userplus (6.x-2.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: view
am: ትይታ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
