userplus (6.x-2.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: user
bg: потребител

en: view
bg: преглед

en: username
bg: потребителско име

en: User
bg: Потребител

en: New user: %name %email.
bg: Нов потребител: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
bg: Отказан достъп за този мейл адрес %email.

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
bg: Паролата и допълнителни инструкции бяха изпратени по мейл на новия потребител %user.

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: The name %name has been denied access.
bg: Отказан достъп за потребителското име %name.
