userplus (6.x-2.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།
