userplus (6.x-2.5) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: view
dz: སྟོན།

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: New user: %name %email.
dz: ལག་ལེན་པ་གསརཔ་:%name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་  %emailའདི་གིས་  འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་  ཉན་མ་བཏུབ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: The name %name is already taken.
dz: མིང་  %nameདེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་ འབག་ཡར་སོང་ནུག

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
dz: ཆོག་ཡིག་དང་  བཀོད་རྒྱ་ཐེབས་འདི་ཚུ་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་  %user་ལུ་  གློག་འཕྲིན་འབད་དེ་ཡོད།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: The name %name has been denied access.
dz: མིང་  %name འདི་  འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་  ཉན་མ་བཏུབ།
