userplus (6.x-2.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: user
eo: uzanto

en: view
eo: rigardi

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: User
eo: Uzanto

en: New user: %name %email.
eo: Nova uzanto: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
eo: La retpoŝtadreso %email ne rajtas aliri.

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
eo: Pasvorto kaj pluaj instrukcioj sendiĝis al la nova uzanto %user.

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: The name %name has been denied access.
eo: La nomo %name ne rajtas aliri.

en: The e-mail address %email is already taken.
eo: La retpoŝtadreso %email jam estas okupita.
