userplus (6.x-2.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: view
gu: જુઓ

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Save permissions
gu: પરવાનગીઓ સાચવો
