userplus (6.x-2.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: User
hy: Օգտագործող

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: The e-mail address %email is already taken.
hy: %email Էլ. փոստի հասցեն արդեն զբաղված է:
