userplus (6.x-2.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: user
is: notandi

en: view
is: skoða

en: username
is: notandanafn

en: password
is: lykilorð

en: User
is: Notandi

en: New user: %name %email.
is: Nýr notandi: %name %email

en: The e-mail address %email has been denied access.
is: Netfanginu %email hefur verið neitað um aðgang.

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.

en: Save permissions
is: Vista réttindi
