userplus (6.x-2.5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: view
ja: ビュー

en: username
ja: ユーザー名

en: password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: New user: %name %email.
ja: 新規ユーザー: %name %email

en: The e-mail address %email has been denied access.
ja: メールアドレス %email の使用は許可されていません。

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: The name %name is already taken.
ja: ユーザー名 %name はすでに登録されています。

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
ja: 新規ユーザー %user さんに、パスワードの記載された案内メールが送信されました。

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: The name %name has been denied access.
ja: ユーザー名 %name の使用は許可されていません。

en: The e-mail address %email is already taken.
ja: メールアドレス %email はすでに登録されています。
