userplus (6.x-2.5) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: view
km: មើល​

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: New user: %name %email.
km: អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ ៖ %name %email ។

en: The e-mail address %email has been denied access.
km: អាសយដ្ឋាន %email ត្រូវ​បាន​បដិសេធ​មិន​ឲ្យ​ចូលដំណើរការ ។

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ និង​សេចក្តីណែ​នាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​អ៊ីមែល​ទៅ​កាន់​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ %user ។

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: The name %name has been denied access.
km: ឈ្មោះ %name មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​បាន ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។
