userplus (6.x-2.5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: view
oc: veire

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: password
oc: senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: New user: %name %email.
oc: Utilizaire novèl : %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
oc: L'adreça electronica %email es pas autorizada sus aqueste site.

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.

en: New password
oc: Senhal novèl

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
oc: Un senhal emai d'instruccions detalhadas son estadas mandadas a l'utilizaire novèl %user.

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: The name %name has been denied access.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas autorizat sus aqueste site.

en: The e-mail address %email is already taken.
oc: L'adreça de corrièr electronic %email ja es agafada.
