userplus (6.x-2.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: username
se: geavahannamma

en: password
se: čoavddasáni

en: User
se: Geavaheaddji

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
