userplus (6.x-2.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: view
sl: pogled

en: username
sl: uporabniško ime

en: User
sl: Uporabnik

en: New user: %name %email.
sl: Nov uporabnik: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
sl: E-mail naslovu %email je bil zavrnjen dostop.

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: The name %name has been denied access.
sl: Imenu %name je bil zavrnjen dostop.

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.
