userplus (6.x-2.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: view
tr: görüntüle

en: username
tr: kullanıcı adı

en: User
tr: Kullanıcı

en: New user: %name %email.
tr: Yeni kullanıcı: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
tr: %email e-posta adresi için erişim engellendi.

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: The name %name is already taken.
tr: %name adı zaten kullanılıyor.

en: New password
tr: Yeni parola

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
tr: Parola ve ayrıntılı yönergeler yeni %user kullanıcısına e-postalandı.

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: The name %name has been denied access.
tr: %name adı için erişim engellendi.

en: The e-mail address %email is already taken.
tr: %email e-mail adresi zaten kullanımda.
