userplus (6.x-2.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: user
ca: usuari

en: view
ca: mostra

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: New user: %name %email.
ca: Usuari nou: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés a l'adreça de correu %email.

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
ca: S'ha enviat un correu amb la contrasenya i més instruccions al nou usuari %user.

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: The name %name has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés al nom %name.

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.
