userplus (6.x-2.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: user
cs: uživatel

en: view
cs: zobrazit

en: username
cs: uživatel

en: User
cs: Uživatel

en: New user: %name %email.
cs: Nový uživatel: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
cs: E-mailová adresa %email má zakázán přístup.

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: The name %name has been denied access.
cs: Uživateli %name byl zakázán přístup.

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.
