userplus (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: New user: %name %email.
th: ผู้ใช้ใหม่: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
th: อีเมล %email ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: The name %name has been denied access.
th: ชื่อ %name ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน
