User Points (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Messages
bs: Poruke

en: Moderated
bs: Moderirano
