User Points (6.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout
