User Points (6.x-1.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Pending
ga: Ar feitheamh
