User Points (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (27 entries)

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: more
no: mer

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: None
no: Ingen

en: Category
no: Kategori

en: Save
no: Lagre

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: User
no: Bruker

en: All
no: Alle

en: Users
no: Brukere

en: Operation
no: Handling

en: Expiration date
no: Utløpsdato

en: Approved
no: Godkjente

en: Pending
no: Avventer

en: Messages
no: Meldinger

en: Date/Time
no: Dato/Tid

en: Moderated
no: Moderert

en: updated user
no: oppdaterte bruker

en: Reference
no: Referanse

en: All categories
no: Alle kategorier

en: Display message
no: Visningsmelding

en: Number of users to display
no: Antall brukere som skal vises
