User Points (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo

en: Number of users to display
eo: Nombro da uzantoj por montri

en: Entity type
eo: Speco de ento
