User points Nodes and Comments (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: !Points for posting a !node-name
es: !points por publicar un !node-name

en: !Points for posting a comment
es: !Points por publicar un comentario

en: !Points for moderating a comment
es: !points por moderar un comentario

en: Take away !points on node delete
es: Quitar !points al borrar un nodo

en: !Points for posting nodes
es: !Puntos por publicar nodos

en: !Points for posting comments
es: !points por publicar comentarios
