User points Nodes and Comments (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: <strong>UP:</strong> Some basic interfaces for userpoints, such as posting nodes, comments, ...etc.
hu: <strong>UP:</strong> A <em>Userpoints</em> modul néhány alapfelülete, úgy mint tartalmak, hozzászólások beküldése, stb.

en: !Points for posting a !node-name
hu: !Points pont egy !node-name beküldéséért

en: !Points for posting a comment
hu: !Points pont egy hozzászólás beküldéséért

en: !Points for moderating a comment
hu: !Points pont egy hozzászólás moderálásáért

en: Take away !points on node delete
hu: !points elveszett a tartalom törlése miatt

en: I agree to the above description and want to use the V2 bug fix
hu: Egyetértek a fenti leírással és a V2 hibajavítást akarom használni

en: !Points for posting nodes
hu: !Points pont tartalmak beküldéséért

en: !Points for posting comments
hu: !Points pont hozzászólások beküldéséért
