Userpoints Node Action (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Action
ar: إجراء

en: Category
ar: التصنيف

en: Add
ar: أضف

en: Role
ar: الدور
