Userpoints Node Action (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: delete
he: מחק

en: Action
he: פעולה

en: Category
he: סיווג

en: Add
he: הוסף

en: Role
he: תפקיד
