Userpoints Node Action (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Action
pl: Działanie

en: Category
pl: Kategoria

en: Add
pl: Dodaj

en: Role
pl: Ranga

en: !Points
pl: Punkty
