Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Add
be: Дадаць

en: status
be: статус

en: Role
be: Роля

en: sticky
be: прымацавана

en: Publish
be: Апублікаваць
