Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Action
bg: Действие

en: Category
bg: Категория

en: Add
bg: Добави

en: status
bg: състояние

en: Role
bg: Роля

en: sticky
bg: Закрепена

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Publish
bg: Публикувай
