Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Category
bs: Kategorija

en: Add
bs: Dodaj

en: Role
bs: Uloga

en: sticky
bs: zalijepljen

en: Publish
bs: Objavi
