Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Category
ca: Categoria

en: Add
ca: Afegeix

en: status
ca: estat

en: Role
ca: Rol

en: Publication type
ca: Tipus de publicació

en: Promote
ca: Promou

en: sticky
ca: estàtic

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Publish
ca: Publica

en: Modify
ca: Modifica
