Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Action
da: Handling

en: Category
da: Kategori

en: Add
da: Tilføj

en: Role
da: Rolle

en: Promote
da: Forfrem

en: sticky
da: klæbrig

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Publish
da: Udgiv
