Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add
el: Προσθήκη

en: status
el: κατάσταση

en: Role
el: Ρόλος

en: Promote
el: Προώθησε

en: sticky
el: μόνιμο

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Publish
el: Δημοσίευση
