Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Category
fa: دسته بندی

en: Add
fa: افزودن

en: status
fa: وضعیت

en: Role
fa: نقش

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: promote
fa: ارتقا

en: sticky
fa: ماندگار

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Publish
fa: انتشار
