Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: delete
fi: poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Category
fi: Kategoria

en: Add
fi: Lisää

en: status
fi: tila

en: Role
fi: Rooli

en: Promote
fi: Nosta

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Publish
fi: Julkaise
