Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Action
gl: Acción

en: Category
gl: Categoría

en: Add
gl: Engadir

en: status
gl: estado

en: Role
gl: Rol

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: sticky
gl: pegañoso

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Publish
gl: Publicar
