Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Category
hr: Kategorija

en: Add
hr: Dodaj

en: Role
hr: Uloga

en: sticky
hr: ljepljivo

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Publish
hr: Objavi
