Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Category
ku: پۆل

en: Add
ku: زیاد بکە

en: status
ku: ڕەوش

en: Role
ku: ڕۆل

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە
