Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Category
lv: Kategorija

en: Add
lv: Pievienot

en: status
lv: statuss

en: Role
lv: Loma

en: sticky
lv: lipīgs

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Publish
lv: Publicēts
