Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
