Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Category
mn: Ангилал

en: Add
mn: Нэмэх

en: status
mn: статус

en: Publish
mn: Нийтлэх
