Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Action
oc: Accion

en: Category
oc: Categoria

en: Add
oc: Apondre

en: status
oc: estatut

en: Role
oc: Ròtle

en: Promote
oc: Promòure en pagina d'acuèlh

en: sticky
oc: espingolat

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Publish
oc: Publicar
