Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Category
sl: Kategorija

en: Add
sl: Dodaj

en: status
sl: stanje

en: sticky
sl: na vrhu

en: Publish
sl: Objavi
