Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Category
sq: Kategoria

en: status
sq: gjendja

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: Publish
sq: Publiko
