Userpoints Node Action (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Action
ta: செயல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Add
ta: சேர்

en: status
ta: நிலை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Promote
ta: ஊக்குவிக்கவும்

en: sticky
ta: ஒட்டப்பட்டது

en: Publish
ta: வெளியிடுக
