Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Category
ast: Categoría

en: Add
ast: Amestar

en: status
ast: estáu

en: Role
ast: Rol
